ASYSTA Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka

Specjalizujemy się w terapii autyzmu, Zespołu Aspergera i Całościowych Zaburzeń Rozwoju

 

Ukończyła Studia Psychologiczne oraz Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Specjalizacja: Psychologia kliniczna dziecka.

Absolwentka studiów podyplomowych „Stosowana Analiza Zachowania: przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania" na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W ramach studiów odbyła staż  w fundacji „Krok po kroku" na rzecz dzieci z zaburzeniami rozwoju, jak całościowe zaburzenia rozwoju i spektrum Autyzmu. Na dzień dzisiejszy, w trakcie studiów podyplomowych ,,Wczesne Wspomaganie Rozwoju Małych Dzieci ze Złożonymi Zaburzeniami oraz Wspieranie ich Rodzin'' na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. 

W latach 2012 - 2016 uczestniczyła w wielu stażach, praktykach i wolontariatach, m.in Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Giżycku, Synergis Centrum Terapii w Warszawie oraz Fundacja Synapsis w Warszawie.

Poza pracą w Centrum Terapii Asysta pracuje na codzień w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym. 

Ukończyła wiele warsztatów, kursów i szkoleń, w tym: kurs Terapii Integracji Sensorycznej I Stopnia , Terapii Ręki, Treningu umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży.

W Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka ASYSTA prowadzi indywidualną i grupową terapię dzieci.